فروش جعبه باز

لینک خرید

https://ketabbist.com/open-box

طرح جعبه‌باز فرصتی عالی است تا بتوانید همان کالا یا وسیله‌ای که نیاز دارید را بخرید؛ آن هم نه دست دوم؛ نو ولی به قیمتی کاملا کمتر از قیمت بازار. فروشگاه اینترنتی کتاب بیست به تمام مشتریانش فکر می‌کند و طرح «جعبه‌باز» را دقیقا برای شما در نظر گرفته است. کالاهای سایت جعبه‌باز، کالاهای کاملا نویی هستند که به دلایلی مثل

آسیب دیدن بسته‌بندی هنگام حمل و نقل ، مغایرت شرایط گارانتی با وب‌سایت، عدم تطابق باتصاویر گالری وب‌سایت ، انبار گردانی(صفر کردن موجودی) یا مشکلات جزئی مانند خط و خش ، پارگی ، خط خوردگی و غیره به کتاب بیست مرجوع شده‌اند.

در بخش جعبه‌باز می‌توانید علت دقیق مرجوع شدن هر کدام از این کالاها را در کنار عکس‌های واقعی از همان کالا ببینید، و با خیال راحت کالایی را که دوست دارید با بهترین قیمت بخرید.

چرا محصولات جعبه‌باز ارزان‌ترند؟

کتاب بیست طرحی دارد با نام «2 روز ضمانت بازگشت کالا». بر اساس این تعهدِ کتاب بیست خریداران به دلایل مختلف کالاهای خریداری‌شده‌شان را به کتاب بیست مرجوع می‌کنند. در اکثر مواقع، این کالاها مشکلاتی دارند که حتی تیزبین‌ترین چشم‌ها هم قادر به تشخیص آن‌ها نیستند. حتی در برخی مواقع، مشتری به دلیل عدم تطابق تصویر روی سایت با کالای خریداری‌شده، آن را به کتاب بیست پس می‌دهد.

دیجی‌کالا، محصولاتی را که دچار مشکلاتی مثل خط و خش، آسیب‌دیدگی بسته‌بندی در حین حمل‌ونقل، مغایرت شرایط گارانتی با وب‌سایت یا عدم تطابق محصول با محتوای عکس گالری و غیره باشد، مشخص کرده و آن‌ها در بخش جعبه‌باز با قیمتی پایین‌تر از قیمت اصلی در اختیار خریدار قرار می‌دهد. حتی باز شدن پلمپ به‌وسیله‌ی مشتری هم مشمول همین طرح است؛ یعنی حتی شما به‌خاطر باز شدن پلمپ بسته‌بندی یک محصول، می‌توانید آن را ارزان‌تر از هر جای دیگری بخرید.

چطور به کتاب بیست اعتماد کنیم؟

کتاب بیست در مورد بخش جعبه‌باز رویکردی کاملا صادقانه دارد.  پیشنهادات کتاب بیست در این بخش به گونه‌ای است که شما بدون دغدغه و با خیالی آسوده، مثل همیشه، به کتاب بیست اعتماد کنید. ما در صفحه‌ی هر محصول در بخش جعبه‌باز توضیحاتی کامل از ایرادات احتمالی را ذکر کده‌ایم. حتی اگر نقصی ظاهری وجود داشته باشد، آن را هم می‌توانید با جزییات کامل در گالری تصاویر محصول ببینید.

لینک خرید

https://ketabbist.com/open-box

نظرات